LOADING

Type to search

Ponadczasowe i trwałe wyposażenie ogrodowe: stół na taras drewniany

Ponadczasowe i trwałe wyposażenie ogrodowe: stół na taras drewniany

Share

 

W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziemy ogrom ciekawych mebli pozwalających ciekawie zaaranżować przydomową strefę. Mimo zmieniających się trendów wciąż dużą popularnością cieszą się komplety z drewna – uniwersalnego surowca pasującego do każdego ogrodu, zarówno urządzonego w stylu nowoczesnym, jak i rustykalnym. Jaki stół na taras drewniany warto mieć w swojej kolekcji?

Stół na taras drewniany z teczyny – zakup na lata

Wyposażenie outdoorowe nieustannie ma kontakt z czynnikami, które mogą prowadzić do ich szybkiego niszczenia. Wybierając stół na taras drewniany, nie zdawaj się na przypadek. Osobom poszukującym efektownych, a zarazem solidnych mebli na lata polecamy modele z drewna tekowego. Egzotyczna teczyna, w odróżnieniu od gatunków rosnących w Europie, bogata jest w kwas krzemowy i substancje oleiste. Specyficzny skład sprawia, że drewno jest twarde, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne – promieniowanie UV, wodę, mróz, wysoką temperaturę i ostre środki chemiczne. Długowieczna teczyna wykorzystywana jest przede wszystkim do produkcji mebli ogrodowych, kuchennych i łazienkowych.

Surowe, ciężkie stoły tekowe będą pięknie prezentować się wśród bujnej zieleni. Z czasem na ich powierzchni może pojawić się srebrzysty nalot, który doda im szlachetności.

Stół tekowy i meble rattanowe Vimine – zgrany duet na Twój taras

Zastanawiasz się, z czym połączyć nowy, piękny stół? Harmonijnym dopełnieniem okrągłego albo prostokątnego stołu z naturalnego surowca będą meble rattanowe Vimine – krzesła DINAN lub LAVAL. Co ważne, wszystkie meble prezentowane w katalogu uznanego producenta wykonane są w całości ręcznie.

 

 

 

Tags:
https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/ Nowoczesna metalowa półka na buty do przedpokoju zobacz wiecje