LOADING

Type to search

Cenione kryptowaluty

Share

Pierwszy blockchain sprawił, że finansiści poznali Bitcoin. Kryptowaluta, która jako pierwsza pojawiła się na rynku, wprowadzając niemałą rewolucję. Od tego czasu upłynęło już wiele lat. Blockchain development sprawił, że tych walut w chwili obecnej jest zdecydowanie więcej. Co należy wiedzieć na ich temat?

Najpopularniejsze kryptowaluty

Blockchain development services wciąż mkną do przodu, zapewniając coraz większej liczbie inwestorów ogrom nowych możliwości na giełdzie kryptowalut. Blockchain software development możliwy jest m.in. dzięki takim firmom, jak 10Clouds, która w swojej ofercie ma m.in. takie usługi, jak blockchain application development

Z roku na rok tych walut będzie przybywać. Co więcej, niektóre kraje (np. Salwador) chcą dążyć do tego, aby kryptowaluty stały się ich walutami obowiązującymi. Z kolei, na Białorusi nawoływano do tego, aby wyzbywać się tego rodzaju wirtualnych monet. Jak więc widać, dzieje się dużo w tej kwestii. Jedno jest pewne, blockchain development companies na pewno jeszcze przez długi czas nie będą mogły narzekać na brak zainteresowania ze strony potencjalnych inwestorów. Jakie są najpopularniejsze kryptowaluty?

Bitcoin (BTC)

Za jego stworzenie odpowiedzialna jest osoba lub grupa osób, które ukrywają się pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Najpopularniejsza kryptowaluta – pomimo tego, że w ostatnich czasach ma do czynienia z kilkoma problemami. Wszystko naprawiane jest na bieżąco, a szacowana wartość jednego BTC wynosi ok. 220 tysięcy złotych.

Ethereum (ETH)

Następna Bitcoina, który zapewnia zdecydowanie większe możliwości. Dzięki tej platformie możliwe jest tworzenie zdecentralizowanych aplikacji. Szacuje się, że wartość jednego ETH wynosi 14 tysięcy złotych. Ethereum ma zostać przeniesione do wersji 2.0, w celu eliminacji powstających błędów.

Cardano (ADA)

Wartość jednego ADA wynosi …9 złotych. Odpowiedź na potrzeby osób, które chciały poczuć się bezpieczniej, a do tego chciały mieć dostęp tylko do wykonywania niezbędnych operacji rozliczeniowych. 

Polkadot (DOT)

Wartość jednego DOTa wynosi ok. 130 zł. Platforma, która umożliwia łączenie wielu łańcuchów w jednej sieci. Ceniona za to, że informacje tutaj przetwarzane są w sposób skuteczniejszy. Co więcej, zauważono, że pewnymi wiadomościami można dzielić się pomiędzy użytkownikami w sposób jak najmniej problematyczny. 

 

Czy są jeszcze inne kryptowaluty dostępne dla potencjalnych inwestorów? Oczywiście, że tak. Wystarczyłoby wspomnieć Uniswap, Stellar. Szacuje się, że już niedługo tych kryptowalut będzie zdecydowanie więcej. 

 

Tags:
https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/ zobacz zobacz