Kuchnia biała – ponadczasowa aranżacja wnętrza lub aneksu

Kuchnia biała jest obecnie jedną z najchętniej wybieranych – doskonale sprawdza się ona zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i klasycznych. Kuchnia biała może być tłem dla niebanalnych dekoracji czy też głównym motywem dla wnętrza. Szukając inspiracji na aranżację kuchni w bieli, warto zwrócić uwagę na najchętniej wybierane kolekcje meblowe.

Dlaczego kuchnia biała cieszy się tak dużą popularnością?

Kuchnia biała daje wiele możliwości aranżacji – białe meble kuchenne mogą stanowić dekorację samą w sobie, jak również tworzyć tło dla wnętrz skandynawskich, prowansalskich czy rustykalnych. Ważną zaletą białych mebli kuchennych jest także fakt, że ich powierzchnia odbija światło i sprawia, że wnętrza wydają się większe. To szczególnie ważne w niewielkich pomieszczeniach oraz aneksach kuchennych. Biel doskonale komponuje się z różnymi dodatkami, pozwala na zmianę kompozycji i aranżacji. Ten uniwersalny kolor nigdy się nie znudzi! Kuchnia biała to idealne rozwiązanie dla miłośników stylu retro – białe kuchnie o matowych frontach i z subtelnymi frezami będą idealnie wpisywać się w modę vintage, pozwolą też na zaaranżowanie wnętrza rustykalnego, inspirowane kuchniami naszych babć.

Kuchnia biała na projekcie

Jak zaaranżować wnętrze, aby kuchnia biała była funkcjonalna i elegancka. Wszystko zależy od samego pomieszczenia oraz oczekiwań klienta. Współcześnie komplety meblowe są rozbudowane do tego stopnia, że możliwe jest wybranie elementów idealnie wpisujących się w potrzeby kupujących. W kompletach znaleźć można klasyczne szafki wiszące i stojące, witryny, regały, kosze cargo, narożniki, słupki. Elementem chętnie wybieranym są meble pod zabudowę sprzętów AGD, takich jak piekarniki czy lodówki. Meble kuchenne białe tworzone są z trwałych płyt meblowych laminowanych oraz lakierowanych.

 

 


Opublikowano

w

przez