با پیشرفت فناوری ‌های دنیای تحت وب، شما نمی توانید تنها با روش های قدیمی در حرفه و کار خود پیشرفت کنید زیرا رقبای شما در فضای مجازی حضور داشته و تعداد مخاطبین بیشتری را از طریق موتورهای جستجو جلب کرده اند. در آینده ای بسیار نزدیک تمام حرفه ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک برای رقابت و فروش محصولات و خدمات خود به اینترنت و راه اندازی وب سایت رو می‌آورند. بنابراین اگر شما هم صاحب شرکت بازرگانی و یا در حال ثبت شرکت بازرگانی هستید و در فکر توسعه و پیشرفت شرکت و کسب و کارتان می باشید باید به این فضا و محیط وب و اینترنت وارد شوید و وبسایت خود را راه اندازی نمایید تا رقیبان شما گوی سبقت را از شما نربایند!

مهمترین اهداف یک شرکت بازرگانی از طراحی سایت، افزایش بازار داخلی و خارجی، ارائه ی خدمات بهتر، انجام معاملات آنلاین، ارتباط با مشتریان به صورت مجازی، نمایش محصولات، نمایش پروژه ها و نمونه کارها به صورت دسته بندی شده می باشد و همچنین معرفی نمایندگی های فروش می تواند مخاطبان زیادی را برای وب سایت شما به ارمغان بیاورد.

طراحی یک سایت برای یک شرکت بازرگانی باید با توجه به فعالیتی که آن شرکت در حوزه ی بازرگانی انجام می گردد باشد. یک سایت بازرگانی مناسب سایتی است که چند زبانه باشد و بتواند محصولات و خدمات را به مشتریان داخلی و خارجی از طریق وبسایت خود نمایش دهد و در کل آینده بهتری را برای شرکتتان تامین کنید و کسب و کار و شرکت تان را در محکم و قوی به پیش ببرید.

شرکت های بازرگانی از طریق جذب مشتری های جدید و واردات و صادرات کالاهای خود کسب درآمد می کنند و این نوع سایت ها به دلیل بین المللی بودن، از حساسیت بیشتری برخوردار بوده و دقت و توجه بیشتری نیاز دارد. بنابراین طراحی یک سایت بازرگانی باید اصولی و دقیقا طبق نیازها و امکانات مورد نیاز شرکت باشد تا شرکت بتواند از طریق بازاریابی اینترنتی مشتریان و بازدید کنندگان بیشتری جذب نموده و به اهداف خود که معرفی بهتر محصولات و خدمات، ارئه خدمات بیشتر و در نهایت فروش بیشتر و بیشتر می باشد نزدیک تر شود.

همچنین وب سایت های شرکت های بازرگانی باید دارای ظاهری منظم و مرتب بوده و باید دیسیپلین کاری یک شرکت بازرگانی حفظ شود و کلیه ی صفحات دارای سرعت بارگذاری بالا بوده تا مدیران سایر شرکت های بازرگانی و شرکت های مرتبط از باز کردن وب سایت منصرف نشوند.

امکاناتی نظیر نمایش خدمات، محصولات و کالاها، راه های ارتباطی و فرم های ثبت سفارش، پرداخت های آنلاین، سیستم ارسال اس ام اس برای مشتریان و ... از جمله ماژول هایی است که باید یک شرکت بازرگانی در وب سایت شرکت خود داشته باشد.

شرکت سایت نگار با توجه به نیاز شما و آنالیز دقیق فعالیت شما، با بهره گیری از تجارب و دانش فراوان در زمینه ی طراحی سایت در خدمت شماست. ما به شما اطمینان می دهیم طراحی اختصاصی وب سایت بازرگانی با بهره گیری از طراحان و گرافیستان این شرکت می تواند دغدغه ی شما را در زمینه ی طراحی سایت مرتفع سازد.

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان