در دنیای امروز، افراد به علت مشغله زیاد نمی توانند برای هر کاری زمان و انرژی زیادی صرف کنند بنابراین همه به دنبال راهی آسان و مطمئن جهت رفع یكسری از نیازهای خود هستند. در این راستا آژانس های مسافرتی نیز پا به عرصه ی وب سایت ها گذاشته اند تا بتوانند حداكثر اطلاعات را در حداقل زمان به بازدیدكنندگان خود ارائه دهند و هر آژانس مسافرتی در تلاش است كه با طراحی یك سایت مفید و كارآمد، گوی سبقت را از دیگر رقبای خود برباید.

افرادی که تصمیم به سفر دارند، می خواهند با صرف کمترین زمان ممکن و به راحتی به اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه ی سفر کردن، رزرو بلیط و هتل، اطلاع از تورهای گردشگری و ... دست یابند با توجه به این موضوع داشتن سایت اختصاصی برای آژانس های مسافرتی از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

برای آنکه یک وب سایت آژانس گردشگری جامع و کامل داشته باشید بهتر است بخشی برای معرفی مکان ها، هتل ها و نقاط دیدنی به همراه تصاویر و توضیحاتشان در سایت اختصاص دهید تا کاربران، با جاذبه های شهرها و مکان هایی که قصد مسافرت به آنجا را دارند آشنا شوند. از این طریق شما نیز می توانید بازدید کننده بیشتری به سایت خود جذب نمایید. هر چه اطلاعات مربوط به نقاط دیدنی و گردشگری در سایت کامل تر باشد کاربران بیشتری از طریق موتورهای جستجو به سایت شما خواهند رسید.

همچنین در کنار معرفی خدمات آژانش مسافرتی می توان خدمات نمایش، رزرو و خرید بلیط و هتل را در سایت قرار داد تا کاربران بتوانند لیست بلیط ها، تورها و هتل ها را بررسی نمایند و در صورت امکان به راحتی رزرو و خریداری نمایند.

در صورتی که وب سایتی دارای سیستم فروش اینترنتی می باشد بهتر است سیستم عضویت در سایت در نظر گرفته شود یعنی کاربران بتوانند در سایت ثبت نام کرده و خرید خود را انجام دهند. در این صورت کاربران می توانند از طریق پنل کاربری خود از وضعیت خریدها و پرداخت های خود مطلع گردند.

یکی دیگر از بخش هایی که می تواند به جذب مشتری بیشتر کمک نماید، بخش مقالات می باشد، در این قسمت شما می توانید با قرار دادن مطالب جالب و آموزنده و اطلاعاتی در مورد سفر و گردش و ... رتبه بیشتری در موتورهای جستجو کسب کرده و بدین ترتیب افراد بیشتری از وبسایت شما بازدید می کنند.

چنانچه در فصل یا روزهایی از سال تخفیف ویژه و یا جشنواره هایی نیز برگزار می کنید می توانید در بخش اخبار و اطلاعیه های سایت به کاربران و مشتریان خود اطلاع رسانی نمایید.

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان