افزایش ورود کاربران به دنیای اینترنت باعث درگیر شدن تمامی اصناف با دنیای فناوری شده و مشاغل مختلف برای رونق کسب و کار خود سعی در طراحی سایت مرتبط با شغل خود کرده اند و حرفه و هنر عکاسی نیز از این قاعده مستثنی نیست، به جرات می توان گفت طراحی سایت عکاسی به یکی از الزامات بی بدیل این رشته مبدل شده است.

تاثیر و توان اینترنت امروزه بر هیچ کسی پوشیده نیست، هنگامی که یک هنرمند در گوشه ای از جهان اثری را خلق می کند، آن اثر تا چند هفته یا چند ماه در کل دنیا میلیون ها بار دیده می شود و حتی در رابطه با آن نظر هم داده می شود، این در حالیست که بدون وجود اینترنت این اتفاق غیر ممکن است.

همانطور که می دانید، بیشتر افراد از طریق موتورهای جستجو دنبال عکاسی‌ها و آتلیه‌ها می‌گردند و می‌خواهند از طریق وب سایت شما نمونه کارهایتان را ببینند و وقت ملاقات تعیین کنند. بنابراین طراحی سایت آتلیه و عکاسی برای شما علاوه بر سرعت بخشیدن به کارهایتان، موجب افزایش اعتبار و اطمینان نزد بازدیدکنندگان و مشتریانتان خواهد شد.

شما می‌توانند یک گالری کامل از نمونه کارهای خود ایجاد کرده و کارهایی که تا کنون انجام داده‌اید را دسته بندی کنید، از میکس و مونتاژها گرفته تا عکس‌ها، برای مثال نمونه کارهای عروسی، تولد، نامزدی، اسپورت و ... این دسته بندی ها باعث می شود کاربران و مشتریانتان به راحتی در سایت شما به هدف خود برسند.

از دیگر امکاناتی که می‌توانید به مشتریانتان ارائه کنید، ثبت سفارش‌ها است تا مشتریان از طریق سایت بتوانند به راحتی سفارشات خود را ثبت نموده و یا حتی مبلغ پیش پرداخت را هم از طریق سایت پرداخت کنند.

با قرار دادن مطالب آموزشی و جالب در بخش مقالات وب سایت نیز می توانید کاربران بیشتری را جذب نموده و رتبه سایت خود را بالا ببرید.

وبسایت آتلیه و عکاسی، یک سایت هنری محسوب می شود، بنابراین ظاهر یک وب سایت هنری باید چشم نواز باشد، مخصوصاً برای اصنافی که وب سایتشان نشانگر سلیقه و ماهیت کارشان است. نمایش عکس ها و امکانات وب سایت باید در قالبی شکیل و گیرا مرتبط با نوع حرفه ی عکاسی باشد. استفاده از افکت ها و ریزکاری ها در طراحی سایت آتلیه و عکاسی و نمایش رنگ ها و طیف های رنگی زیبا از مشخصه هایی است که در سایت تخصصی عکاسی و طراحی سایت عکاسی و آتلیه برای عکاسان باید سرلوحه ی کار قرار داد.

سایت نگار با داشتن سالها تجربه در زمینه طراحی وبسایت های موفق، می تواند گامی موثر در داشتن یک سایت حرفه ای برای صاحبان آتلیه و عکاسان باشد.

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان