مجلات، نشریات و روزنامه ‌ها جز پرفروش‌ ترین محصولاتی هستند که روزانه در دکه‌ های روزنامه ‌فروشی یافت می‌شود، اما امروزه با گسترش روزافزون اینترنت و حضور مستمر مردم در این فضا، اکثریت افراد علاقمندی های خود را در این فضا دنبال کرده و مطالعه می کنند.

از این رو می توان به اهمیت طراحی سایت مجله اینترنتی پی برد. مجله اینترنتی یک سایت مشابه همان مجله های کاغذی است که دسته بندی های مخصوص خود را دارد و در مورد مسائل مختلف مطالب را منتشر میکند. یک مجله اینترنتی یک سایت تجاری نیست ولی این گونه سایت ها به شدت پول ساز هستند.

مجلات و نشریات اینترنتی امکانات و قابلیت های بیشماری دارند، که شما ناشران از طریق آنها به مخاطبان خود سرویس می دهید. بسته به نوع و محتوای نشریه می توان هرکدام از آنها و یا ترکیبی از آنها را بکار برد.

در یک مجله اینترنتی می توان گزینه های مختلفی را که در نشریات چاپی امکان آن نیست تعبیه نمود، این موارد می تواند ارائه فیلم، موزیک و یا قابلیت کلیک برای پیوند به وب سایت های دیگر باشد. همچنین دسترسی به شبکه های اجتماعی مانند توئیتر، فیس بوک و کانال تلگرام و ... از امکانات دیگر در این زمینه محسوب می گردد.

امکان نظردهی در پایان هر خبر و یا مطلب این امکان را می دهد تا کاربران دیدگاه خود را بیان کرده یا نظرات یکدیگر را تایید یا انتقاد نمایند .

از دیگر امکانات طراحی سایت مجله اینترنتی ارائه مجلات و روزنامه تاریخ روز، ارائه آرشیو روزنامه ها و مجلات، فروش آنلاین مجلات و روزنامه و یا خبرنامه، دریافت تبلیغات از شرکت های تجاری در قالب تبلیغات برای مجله الکترونیک و همچنین در نشریات الکترونیکی به علت حذف محدودیت های اندازه و هزینه بری کاغذ می توان تبلیغات بیشتر و در اندازه های دلخواه و مختلف را جذب نمود و... نام برد.

همانطور که می دانید یکی از مزایای خوب طراحی وب سایت مجله اینترنتی کاهش هزینه های چاپ و توزیع می باشد. توزیع نشریات چاپی هزینه های متعددی همچون حمل و نقل، انبار داری و بسته بندی، پست، هزینه پیک و ... را داشته در حالی که توزیع مجلات اینترنتی از راه های مختلف مانند ایمیل مارکتینگ با هزینه بسیار کم قابل انجام است.

زمان را از دست ندهید و برای شروع مراحل طراحی وب سایت مجله اینترنتی خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید، سایت نگار همواره در کنار شماست.

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان
جستجوگر هوشمند اخبار خبرخون