گالری مکانی برای ارائه آثار هنرهای تجسمی است تا یک هنرمند بتواند به بهترین نحو ممکن آثار خودش را به نمایش بگذارد. در نگارخانه یا گالری می توان آثار هنرهای تجسمی یک هنرمند را نمایش داد که امروزه بسیاری از هنرمندان و آنهایی که دارای گالری هایی هستند برای نمایش و فروش کارهایشان با طراحی یک وب سایت می توانند نمونه کارها و کاتالوگهای خود را بصورت آنلاین به مشتری نمایش دهند و به فروش برسانند.

شما می توانید در هر زمینه ی هنری که فعالیت می کنید نمونه کارهای زیبای خود را در قالب یک سایت در معرض دید همگان قرار دهید، اینترنت به عنوان یکی از مهم ترین ابزار های ارتباطی در عصر حاضر می تواند موجب معرفی شما و مهارت های شما شود. بنابراین طراحی سایت گالری تصاویر را به کسانی که در زمینه ی آثار نقاشی، آثار طراحی، آثار گرافیکی و انواع هنر های دستی و طراحی دکوراسیون و... فعالیت دارند توصیه می نماییم.

هدف اصلی از راه اندازی وب سایت های گالری کسب درآمد بیشتر از طریق وب سایت و نمایش نمونه کارها و آثار هنری و یا فروش محصولات می باشد.

از جمله مزیت های سایت های گالری ارائه شرح کاملی از بیوگرافی سوابق و رزومه شغلی هنرمند، طراحی گرافیکی زیبا و انتزاعی متناسب با هنر، شرح آخرین اخبار مرتبط و امکان قرار دادن متن و تصاویر زیبا در قالب های آماده گالری می باشد.

همچنین طراحی سایت های گالری، امکان نمایش آثار به صورت نمایشگاه آنلاین برای همه، آپلود عکس برای علاقه مندان جهت اشتراک هنر و آثارشان، امکان پشتیبانی و ارتباط با شما و دریافت نظرسنجی در قالب دکمه های Like و Comment در زیر عکس ها، ارتباط بسیار آسان با کاربران از اقصی نقاط دنیا را فراهم می کند.

بنابراین با طراحی سایت گالری، اگر با هدف معرفی آثار هنری خود در بازار و قرار گرفتن در رتبه های بالای موتور جستجو بهینه سازی شده باشد مشتریان زیادی را جذب خواهد کرد. تیم سایت نگار این اطمینان را به شما می دهد تا با هزینه ای مناسب سایت گالری را با سلیقه خودتان برای شما طراحی و پیاده سازی کند.

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان