وب سایت اینترنتی دانشگاه یک پورتال دانشگاهی برای اطلاع رسانی دانشگاه است که با دارا بودن امکانات لازم یک تعامل را بین دانشجویان و اساتید به وجود آورده است.

هدف اصلی در طراحی سایت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، ساده بودن کار با سایت برای دانشجو، اساتید و مدیران سایت دانشگاه و همچنین اطلاع رسانی به بهترین نحو ممکن می باشد.

با طراحی وب سایت دانشگاه  می توانید دانشگاه و موسسه آموزشی خود را به خوبی معرفی نمایید و دانشكده ها و گروه هاي آموزشي تمام بخشهای موجود در آن را به کاربران وب سایت خود معرفی نمایید. همچنین می توانید دروس آموزشی و ترم هایی که در این دانشگاه یا موسسه آموزشی در حال برگزاری می باشد را به خوبی برای مخاطبان خود معرفی نمایید.

همچنین می توانید اخبار دانشگاه، اتفاقات و رویدادها در دانشگاه و موسسه آموزشی را  به دانشجویان ارائه دهید و اطلاعیه ها و جلسات و بسیاری از مواردی که لازم است تا اطلاع رسانی گسترده ای به دانشجویان و اساتید صورت گیرد را می توانید در این قسمت طراحی و پیاده سازی نمایید.

ضمنا می توانید با قرار دادن بخش تقویم آموزشی و لیست دروس کلاس های در حال برگزاری سمینارها و جلساتی که در دانشگاه هم در حال برگزاری می باشد در قسمتی از وب سایت خود، دانشجویان را مطلع  سازید.

از مزایای وب سایت دانشگاه ها در تماس بودن اساتید و دانشجویان و بالا رفتن سطح علمی دانشجویان، دسترسی به  اساتید در هر جای دنیا، قابلیت ارائه دروس به صورت آنلاین، قابلیت پذیرش دانشجو بدون محدوديت از هر جای دنیا، قابلیت برگزاری امتحانات آنلاین و... می توان اشاره کرد.

 شرکت سایت نگار با داشتن تجربه ی کافی در زمینه طراحی وب سایت دانشگاهی و موسسات آموزشی انواع وب سایت ها و با بهره گیری از روش های استاندارد و به روز دنیا در طراحی سایت و به پشتوانه تیم متخصص خود، می تواند شما را در راه رسیدن به اهداف خود یاری رساند و برای شما سایت علمی مطابق با نیاز و سلیقه ی تان طراحی کند.

 

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان
آموزشگاه زبان شکوه شهران
انجمن پزشکان ایرانی- کانادایی