در عصر اطلاعات، با امکانی جدید به نام فروشگاه های اینترنتی روبه رو هستیم که کاربران و میزان فروش آنها روز به روز در حال افزایش است. اعتماد کاربران در ابتدا به این نوع وب سایت ها به ویژه در ایران بسیار ضعیف بود اما امروزه افراد زیادی خرید از طریق اینترنت و مبادله های غیر حضوری را تجربه کرده اند و وب سایت های موفق با درآمدهای فوق العاده اطمینان مردم را نسبت به مبادله های اینترنتی جلب کرده اند. همچنین امنیت بالای وب سایت های داخلی و درگاه های پرداخت باعث افزایش اعتماد کاربران به فروشگاه های آنلاین شده است.

با این تحول عظیم، نحوه تعامل فروشندگان کالا و خریداران از حالت سنتی و رو در رو به حالت ارتباط کامپیوتری تبدیل شده است و دیگر نیازی به صرف ساعت ها زمان در فروشگاه ها، ترافیک خیابان ها و ... جهت انتخاب و مقایسه محصولات مورد نیاز نیست و از این رو، اکنون اکثر فروشندگان نسبت به طراحی سایت فروشگاه آنلاین رغبت بیشتری پیدا کرده اند.

با طراحی فروشگاه آنلاین، فروشندگان بدون نیاز به اداره‌ی مغازه ای پر هزینه و مذاکراتی طولانی با مشتریان محصولات خود را در هر زمان و مکانی معرفی، مقایسه و عرضه می‌کنند از طرفی مشتریان نیز با وارد کردن یا جستجوی نام فروشگاه اینترنتی همچنین جستجوی کالا در موتورهای جستجو به کالای مورد نیاز خود در فروشگاه اینترنتی شما می رسند.

طراحی سایت های فروشگاهی به شما این امکان را می دهند که تمام ویژگی های محصولات را ریز به ریز برای بازدید کننده شرح داده نقاط قوت، ویژگی های برجسته و نقاط ضعف برای آن تعیین کنید، امکان مقایسه محصولات را ایجاد کنید. برای آن ها امتیازدهی قرار دهید، فروش ویژه داشته باشید، گارانتی و رنگ بندی محصولات را نیز تعیین کنید.

در این نوع سایت ها می توانید آمارهای روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه از سایت بگیرید. میزان موجوی خود را کنترل کرده، مقدار فروش محصولات و میزان درآمد را در بازه‌های زمانی مختلف مقایسه کنید. شما همچنین می توانید این آمارها را روی نمودار نیز مشاهده و بررسی کاملی داشته باشید.

طراحی فروشگاه اینترنتی یکی دیگر از خدمات مجموعه سایت نگار می باشد اگر شما محصول یا خدماتی دارید که به دنبال معرفی، تبلیغ، عرضه و یا فروش آن در فضای اینترنت هستید یکی از بهترین گزینه های موجود برای شما سایت فروشگاهی می باشد. در امر فروش و ارائه‌ی خدمات، شکل ظاهری سایت برای بازدید کننده بسیار مهم بوده و علاوه بر ظاهری شیک و زیبا باید بسیار ساده، روان و به نحوی باشد که بیشترین اطلاعات لازم را در کمترین زمان و با جذابیت بالا به بازدید کننده سایت ارائه دهد.

برای راه اندازی بهترین وب سایت فروشگاهی نیازی نیست یک شرکت تولیدی بزرگ یا یک تاجر بزرگ باشید سایت‌های فروشگاهی برای عرضه تمامی محصولات و تمامی کسب و کارها چه بزرگ و چه کوچک مناسب ترین گزینه هستند.

سایت نگار به شما کمک خواهد کرد که وب سایت شما مانند فروشنده ای در دنیای واقعی محصولاتش را به بازدید کنندگان ارائه دهد.

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان
فروشگاه اینترنتی داروخانه کیمیاگر
فروشگاه اینترنتی کاشانستان
وب سایت دانش آموختگان تهران
فروشگاه اینترنتی خانه بهتر
فروشگاه اینترنتی سلبالند