امروزه داشتن یک وب سایت تخصصی برای معرفی محصولات و خدمات، لازمه حیاتی برای هر صنفی است. با توسعه و همه گیر شدن تکنولوژی در جامعه کنونی، دسترسی اقشار گوناگون به اینترنت بسیار افزایش یافته است، از این رو طراحی سایت نیز برای معرفی حرفه، هنر و تجربه، در بین همه اصناف و کسب وکارها رایج شده است. طراحی سایت تمام حرفه ها را شامل می شود از طراحی وب سایت مدارس تا طراحی سایت فروشگاهی .

فروشندگان اجناسی مانند لباس،کیف و کفش می توانند با داشتن یک وبسایت حرفه ای، بدون نیاز به مغازه و هزینه های جانبی آن اجناس خود را در هر زمان و مکانی معرفی، مقایسه و عرضه ‌کنند.

در چنین وب سایت هایی دسته بندی محصولات، توضیحات کامل درباره هر محصول شامل جنس، رنگ بندی و سایز بندی و ... بسیار مهم است و انتخاب محصول را برای مشتری آسانتر کرده و در نتیجه فروش نیز افزایش خواهد یافت.

در طراحی این وب سایت چنانچه نمایندگی های فروشی دارید می توانید با معرفی کردن آنها و قرار دادن آدرس و تلفن های تماس آنها در رونق کسب و کار به خودتان کمک بسیار زیادی نمایید.

امکان ثبت سفارش با قابلیت پرداخت در محل، پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین و جستجوی سریع محصولات از جمله امکاناتی هستند که یک وب سایت لباس ،کیف و کفش می بایست داشته باشند. همچنین در نظرگرفتن امتیازاتی برای کاربران همانند بن تخفیف در سایت باعث جذب مشتری بیشتر و بازدید دائمی مشتریان از وب سایت شما خواهد شد.

برگزاری جشنواره های فروش ها در مدت زمان های مشخص و قرار دادن تخفیف ها و امتیازاتی برای مشترکین در چنین وب سایت هایی بسیار تاثیرگذار بوده و موجب می شود تا مشتریان و کاربران آنلاین وب سایت همیشه به شما وفادار بمانند و خرید های خود را از طریق وب سایت شما انجام دهند.

طراحی وب سایت هایی که در زمینه مد هستند، علاوه بر خلاقیت در طراحی باید از گرافیک و زیبایی ظاهری منحصر به فردی برخوردار باشند و برای افزایش بازدید کنندگان، اجناس موجود در سایت نیز باید خاص باشد تا مشتری از مشاهده اجناس در سایت خسته نشود.

وبسایت لباس،کیف و کفش این امکان را به شما می دهد تا بی نهایت دسته بندی محصول، ویژگی و مشخصه، برچسب تولید کننده و توزیع کننده برای معرفی هرچه بهتر محصولات خود ایجاد نمایید و در نتیجه این گونه وبسایت ها می توانند به عنوان کاتالوگ دائمی شما بوده و نوعی تبلیغ نیز برای کسب و کارتان محسوب می شود.

طراحی واکنش گرا در بخش مدیریت و فروشگاهی یک وبسایت حرفه ای این امکان را به شما می دهد تا بدون نگرانی سایت خود را با موبایل و تبلت سازگار نمایید و مطمئن باشید که مشتریان به روز را از دست نخواهید داد زیرا امروزه اکثریت کاربران از طریق موبایل و یا تبلت خود وارد محیط اینترنت می شوند.

با توجه به اهمیت طراحی سایت واکنش گرا در این گونه از وب سایت ها، تمامی پروژه های انجام شده توسط تیم متخصص سایت نگار به صورت کاملا ریسپانسیو و مطابق با استانداردهای طراحی روز دنیا می باشد.

 

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان