کسب و کارهای دنیای امروز تا حدود زیادی به دنیای مجازی وابستگی پیدا کرده اند، به طوری که عدم فعالیت و ارائه خدمات در اینترنت باعث ضعف و عقب ماندگی شدید کسب و کارها و مشاغل می شود. شیرینی فروشی ها و قنادی ها هم از جمله کسب و کارهایی هستند که می توانند برای بهبود فروش و رضایت مشتریان خود از طراحی سایت بهره ببرند.

طراحی سایت شیرینی جهت صاحبان مغازه شیرینی فروشی، شیرینی فروشی های زنجیره ای، قنادی ها، عمده فروشان مواد اولیه شیرینی، واردکنندگان مواد اولیه، تولیدکنندگان شیرینی، کارخانه های تولید مواد کیک آماده و کلیه اعضا صنف فروشندگان و تولیدکنندگان شیرینی و قنادی ها می تواند بسیار کارآمد باشد. صاحبان این مشاغل با داشتن یک وبسایت حرفه ای علاوه بر اعتبار بخشیدن به کسب و کار خود، می توانند به راحتی نقش مؤثری در اطلاع رسانی، فروش محصولات و خدمات خود، ساخت گالری از انواع کیک ها و شیرینی ها و ... در فضای مجازی داشته باشند.همچنین شما می توانید با قرار دادن مطالب و فایل های آموزشی جهت آموزش به علاقه مندان و …  برای معرفی برند خودتان استفاده کنید .

یک نکته بسیار مهم در طراحی سایت قنادی این است که تصاویر در سایت قنادی به عنوان اولین چیزی است که بازدید کننده را به خود جذب می کنند، بنابراین در یک سایت قنادی سرعت لود شدن و روان بودن صفحات سایت بسیار حائز اهمیت است. از این رو شرکت طراحی سایت سایت نگار تمامی این موارد را در نظر گرفته و با رعایت تمامی اصول و استانداردهای طراحی روز دنیا، بهترین گزینه ها را برای سایت مورد نظر شما پیشنهاد می دهد.

ثبت نمونه محصولات، سوابق و رزومه کاری، جستجو، منوها، ثبت مشتریان، ثبت نظرات، ثبت گالری تصاویر، فرم ثبت سفارش آنلاین، ثبت درخواست سفارش عمده، تک فروشی تولیدکنندگان، ارتباط مستقیم فروشندگان با بازار عرضه محصولات غذایی، اعطای نمایندگی و بسیاری از موارد دیگر، امکاناتی هستند که می تواند به اتوماسیون سیستم خدمات عرضه و فروش شیرینی کمک بسزایی نماید.

مزایای داشتن وب سایت های شیرینی سرا:

اطلاع رسانی جمعی به مشتریان از طرح های جدید و تخفیفات دوره ای

منوی کیک ها و شیرینی ها به صورت جداگانه با قابلیت چیدمان چرخشی و اسلاید

مرکز آموزش برای قرار دادن طرز تهیه های اختصاصی

قسمت فروشگاه مواد برای فروش آنلاین مواد مصرفی

قسمت پیشنهادات و دریافت طرح ها برای شیرینی و کیک ها

سیستم رزرواسیون برای شیرینی سراهایی که سرو داخلی دارند

 

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان