تاثیر و توان اینترنت امروزه بر هیچ کسی پوشیده نیست، هنگامی که یک هنرمند در گوشه ای از جهان اثری را خلق می کند، آن اثر تا چند هفته یا چند ماه در کل دنیا میلیون ها بار دیده می شود حتی در رابطه با آن نظر هم داده می شود، این در حالیست که بدون وجود اینترنت این اتفاق غیر ممکن است.

در واقع طراحی وبسایت هنری جهت معرفی هنرمندان فعال در رشته های هنری مختلف و فروش آثار آنان می باشد. امروزه اینترنت مؤثرترین راه برای به نمایش گذاشتن آثار هنری و مشخصات آنها می باشد. بسیاری از هنرمندان در هر زمینه ای توسط رسانه های دیجیتال مانند شبکه های اجتماعی معروف و محبوب شده اند و فاز بعدی آنها برای افزایش اعتبار کسب و کار خود، داشتن یک وب سایت هنری است که بتوانند خودشان را بهتر و جامع تر معرفی کنند.

با طراحی بهترین وب سایت هنری برای خود می توانید مکانی دائمی برای به نمایش گذاشتن آثار و هنر خود داشته باشید. این کار باعث خواهد شد افراد بیشتری با آثار شما آشنا شده و در نتیجه مشتریان بیشتری را از طریق اینترنت و موتورهای جستجو جذب کنید. همانطور که می دانید، امروزه هنرمندان زیادی از طریق طراحی سایت، اقدام به فروش آثار هنری خود نموده اند. این راهی است که فقط یکبار برای آنها هزینه در بر خواهد داشت و دیگر نیاز به اجاره سالن و نمایشگاه برای نمایش آثار هنری خود ندارند.

نقاشان، نخبگان موسیقی، اساتید خطاطی، نگارگری، سفال سازی و دیگر هنرمندان و آفرینندگان آثار هنری می توانند آثار خود را به صورت دسته بندی شده به همراه توضیحات تکمیلی در مورد هر یک از آثار، در سایت قرار داده تا بازدید کنندگان بهتر آنها را درک کنند و در صورت مورد پسند بودن آثار، از طریق سایت پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام داده و خرید خود را تکمیل نمایند.

بدون شک بازدیدکنندگان یک وب سایت هنری افراد هنرمند و یا علاقمند به هنر هستند، بنابراین مهمترین نکته در طراحی سایت هنری خوب، بسته به رشته هنری مذکور، ظاهر زیبای سایت است که بتواند افراد اهل هنر و هنردوست را به خود جذب کند.

در سایت های هنری زندگینامه، آثار و نمونه کارها، گالری تصاویر، تقدیرنامه ها و گواهینامه از جمله مواردی هستند که شما می توانید آنها را از طریق سایت به مشتریان خود معرفی نمایید. درج مقالات، دلنوشته ها، سخنان کوتاه، خاطرات و مطالبی برای علاقمندان به هنر می تواند تاثیر به سزایی در جذب کاربران اینترنتی به سایت شما داشته باشد. همچنین شما می توانید مراسمات، برنامه ها، جشنواره ها، افتتاحیه ها و اختتامیه ها، لحظات خاطره انگیز و .... را بصورت اسلایدشو درصفحه اول سایت قرار داده و به مشتریان خود اطلاع رسانی کنید.

متخصصین سایت نگار با سالها تجربه در زمینه طراحی و برنامه نویسی به شما کمک خواهند کرد تا با راه اندازی یک وب سایت حرفه ای و مطابق با نیازهایتان، بتوانید توانایی ها، آثار و هنر خود را در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار دهید.

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان