در دنیای امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز روزافزون ارتباط آنلاین و اینترنتی، مدارس و آموزشگاه ها به سمت طراحی سایت سوق داده شده اند تا از طریق راه اندازی یک سایت حرفه ای و کاملاً اختصاصی با مسئولین، استادان، معلمان، والدین و ... به راحتی در ارتباط باشند.

از هدف های بسیاری که در طراحی سایت آموزشگاه و طراحی سایت مدرسه دنبال می شود می توان به ارائه آخرین اطلاعیه و اخبار مدرسه و آموزشگاه به دانش آموزان، دانشجویان، والدین و ... ، افزایش کیفیت نظارت مستمر والدین، آشنایی بیشتر دانش آموزان و دانشجویان با تکنولوژی وب، معرفی امکانات و افتخارات مدرسه و... نیز اشاره داشت.

یکی از ویژگی های طراحی سایت مدارس و طراحی سایت آموزشگاه ایجاد ارتباط دو طرفه و آنلاین بین مدرسه و اولیای دانش آموزان، بدون حضور فیزیکی آنهاست و این روش موجب رشد و پیشرفت مضاعف دانش آموزان خواهد شد.

همچنین این وبسایت با داشتن قابلیت های پویایی فراوان می تواند به بهترین شکل ممکن آخرین اطلاعات و رویدادهای مدرسه را در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد. قرار گرفتن آخرین اخبار بر روی وب سایت، ایجاد وبلاگ معلمان، ایجاد گالری های تصاویر، ایجاد صفحات کمک آموزشی و ... قابلیت هایی است که تماماً در جهت اطلاع رسانی هرچه بهتر در این سامانه فراهم شده است .

یکی دیگر از قابلیت های پرکاربرد این وب سایت، سامانه ارسال پیامک می باشد که مدیریت مدرسه با به کارگیری آن قادر خواهد بود به راحتی به لیست انتخابی از والدین و یا معلمان و یا اعضای دفترچه تلفن پیامک ارسال کند. اطلاع رسانی انواع همایش ها و رویدادهای مدرسه و همچنین عدم حضور و یا تاخیر دانش آموز به والدین آنها بدین وسیله بسیار آسان شده است .پنل sms با 200 عدد پیامک رایگان، هدیه ای است که سایت نگار به مشتریان طراحی سایت خود خود ارائه می دهد.

با طراحی سایت برای مدرسه خود می توانید بسیاری از سوالات و مسائل والدین را نیز از طریق اینترنت و وب سایت خود برطرف کنید و حتی می توانید بخشی را به عنوان مشاوره بر روی سایت خود برای دانش آموزان و والدین قرار داده و خدمات مشاوره ارائه دهید. در این صورت علاوه بر کم کردن شلوغی های مدرسه می توان دانش آموزان را با اینترنت آشنا کرد. همچنین شما می توانید نمونه سوالات امتحانی را نیز در داخل وب سایت خود قرار دهید تا فقط دانش آموزان مدرسه شما به آن ها دسترسی داشته باشند.

نکته ی مهمی که باید به آن بسیار توجه شود رعایت سئو و بهینه سازی در طراحی سایت می باشد. سایت شما می بایست از سئوی قوی برخوردار باشد تا در جستجوی موتورهای گوگل به راحتی یافت شود و در لیست ابتدایی قرار گیرد و مخاطبان و کاربران به راحتی بتوانند شما را ببینند.

طراحی سایت ویژه ی آموزشگاه ها، هنرستان ها، مدارس و... به صورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز دنیا و همچنین به صورت کاملاً حرفه ای توسط تیم متخصص و جوان سایت نگار صورت می پذیرد.

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان
آموزشگاه زبان شکوه شهران
موسسه فرهنگی آموزشی انتشاراتی سینا طب
انجمن پزشکان ایرانی- کانادایی