با افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، هر یك از صنایع درتلاشند تا به نحوی محصولات صنعتی و برند خود را به همگان معرفی و تمایز محصولاتشان را با دیگر محصولات موجود در بازار نیز نشان دهند. از این رو طراحی وب سایت های حرفه ای صنعتی و كارخانه ای می تواند كمك بسزایی را در به تحقق رساندن این امر داشته باشد.

امروزه با پیشرفت روز افزون اینترنت نیاز به یك وب سایت حرفه ای در تمامی صنایع احساس می شود. یك وب سایت تخصصی نه تنها در معرفی آن واحد صنعتی نقش بسزایی دارد، بلكه در افزایش فروش و درآمد نیز نقش موثری را ایفا می كند.

سایت خود را همانند کاتالوگ و ویترینی در نظر بگیرید که در آن می توانید به معرفی خود و تجارتتان در هر زمینه ای که به فعالیت مشغول هستید، بپردازید و همچنین محصولات و یا انواع خدمات خود را در آن به نمایش بگذارید.

گستردگی دنیای مجازی موجب شده است تا صنایع و کارخانجات بزرگ نیز به این باور برسند که دیگر نمی توان تنها با روش های قدیمی در بازار رقابت ماند، از این رو مدیران کارخانجات، طراحی سایت را در اولویت امور تبلیغاتی خود قرار داده اند.

همان طور که می دانید یک طراحی سایت حرفه ای می تواند علاوه بر اعتبار بخشیدن به صنعت شما در بالابردن جایگاه واحد صنعتی یا کارخانه در فضای مجازی نیز نقش بسزایی داشته باشد، داشتن یک وب سایت تخصصی برای صنعت خود باعث رضایتمندی و اعتماد بیشتر کاربران و مشتریان شما خواهد شد.

طراحی یک سایت حرفه ای و تخصصی برای کارخانه بسیار حساس می باشد چرا که درست عمل نکردن در طراحی سایت کارخانه می تواند موجب عدم موفقیت بازاریابی اینترنتی شما شده و ضرر و زیان هایی به واحد تولیدی وارد شود؛ ولی اگر طراحی سایت کارخانه به درستی و طبق اصول انجام شود، گام بزرگی در نزدیک شدن به اهداف کارخانه که همان بازاریابی و معرفی و فروش محصولات است، برداشته می شود.

شرکت  سایت نگار با تجربه چندین ساله خود زمینه فعالیت شما را با دقت بالایی بررسی کرده و تمامی موارد ذکر شده را به کار می گیرد تا بهترین سایت را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهد و به هدف خود که رضایتمندی و جلب اعتماد شما می باشد دست یابد.

زیبا جلوه دادن محصولات به همراه تصاویر با کیفیت آنها، معرفی کامل و جامع محصولات و نمایش تصاویری از محیط کارخانه می تواند به جذابیت سایت شما کمک کرده و تضمین خوبی برای نمایش کیفیت محصولات شما باشد.

سایت های کارخانجات از جمله سایت هایی می باشند که می بایست امکان فروش آنلاین محصولات را داشته باشند تا مشتریانی که مشغله زیادی دارند بتوانند به راحتی از طریق سفارش آنلاین نسبت به خرید خود اقدام کرده و مبلغ را نیز به صورت اینترنتی واریز نمایند.

همچنین شما می توانید اخبارهایی مربوط به پیشرفت ها، تولید محصولات جدید، مقام ها و رتبه هایی که کسب می کنید را در قسمت اخبار و یا اطلاعیه هایی مانند زمان برگزاری نمایشگاه، تخفیفات ویژه و ... در قسمت اطلاعیه ها به همه مشتریان و کاربران اینترنتی خود اطلاع رسانی نمایید.

ایجاد صفحه معرفی نمایندگی های خدمات پس از فروش در سایت های صنعتی و کارخانجات به مشتریانی که در بیشتر مواقع پس از خرید محصولی سوالاتی درباره چگونگی استفاده یا مشکلات احتمالی در رابطه با آن مواجه می شوند کمک خواهد کرد تا به راحتی بتوانند با یکی از نمایندگان مربوطه تماس گرفته مشکل خود را حل کنند بنابراین این موضوع نیز تاثیر بسیاری در بالا بردن کیفیت خدمات برند شما خواهد داشت.

طراحی سایت کارخانه به زبان های مختلف جهت ارتباط با مشتریان خارج از ایران و معرفی محصولات به زبان های دیگر و امکانات و قابلیت های سیار دیگری كه بسته به نیاز هر واحد صنعتی می توان به سایت اضافه كرد.

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان