همانطور که می دانید، در دنیای امروز اینترنت و تکنولوژی هر لحظه در حال توسعه و پیشرفت است و هر روز امکانات و کاربردهای آن در زندگی روزمره افزایش می‌یابد، یکی از این کاربردهایی که اخیرا بسیار رایج شده است فروشگاه فایل می‌باشد.

احتمالا اکنون به این فکر می کنید که طراحی و راه اندازی فروشگاه فایل نیاز به بودجه ای بالا و پرداخت هزینه فراوانی دارد، اما خوشبختانه اینطور نیست و ما اطمینان می دهیم که شما می توانید با صرف هزینه بسیار پایین و مناسب، صاحب فروشگاه فایل اختصاصی خود که طراحی بسیار شیک وکاربر پسند نیز دارد، شوید.

داشتن یک فروشگاه فایل با محتوای مفید و کاربردی برای کاربران اینترنتی، می تواند یک منبع درآمد بسیار خوب برای شما باشد. همچنین برای کسب درآمد بیشتر نیز، می توانید مکانیزم تبلیغاتی هم برای فروشگاه خود در نظر بگیرید و تبلیغات متنی یا بنری سایر شرکت ها را درآن قرار دهید.

حال روال کار فروشگاه فایل به این صورت است که، شما فایل های خود را در قالب نوشته یا مقاله، فیلم و صوت و یا هر فرمت دیگر به صورت دسته بندی شده، بر روی سایت خود بارگذاری می نمایید و کاربران از طریق جستجوی فایل مورد نظرشان در موتورهای جستجو به فروشگاه شما می رسند و می توانند خلاصه و چکیده فایل را بررسی نمایند و چنانچه مورد پسندشان واقع شد، می بایست مبلغ را از طریق درگاه پرداخت آنلاین پرداخت کنند تا بلافاصله لینک دانلود فایل برای آن کاربر فعال شود. بدین ترتیب افراد می توانند در هر زمانی از شبانه روز و در هر کجای دنیا وارد فروشگاه شما شده و به راحتی به هر آنچه که می خواهند در مورد آن اطلاعاتی داشته باشند، مانند موسیقی، نرم افزار و یا حتی کتاب دلخواه خود دست یافته و دانلود نمایند.

شما می توانید امکاناتی مانند سیستم تخفیف در سایت، کوپن تخفیف، بخش سفارش ها، پرداخت آنلاین، وضعیت محصول و امکانات بسیار دیگر که هر کدام با توجه به نیاز شما به فروشگاه تان اضافه می شود، داشته باشید.

شرکت  سایت نگار با توجه به دانش طراحی و برنامه نویسی چندین ساله خود، مخصوصا در حوزه طراحی سایت های فروش فایل،به طور کامل با تمام نیازمندی های یک فروشگاه فایل آشنا بوده پس بنابراین می تواند بهترین فروشگاه فروش فایل را با توجه به نیاز هایتان به صورت اختصاصی برای شما طراحی و پیاده سازی کند.

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان