دنیای ورزش یکی از مهیج ترین و جذاب ترین عرصه های فعالیت مردم دنیاست که علاقمندان فراوانی از تمام سنین و قشرهای متفاوت در سراسر جهان را داراست.

بنابراین طراحی وب سایت‌های ورزشی یكی از ضرورت‌های ورزش امروز است. هدف از ایجاد اینگونه سایت‌ها بسیار متفاوت است، هدف ابتدایی برای طراحی هر سایتی، ایجاد ارتباط بیشتر با مشتریان، بازاریابی بهتر و جذب مشتریان جدید می باشد. برای مثال یک سایت ورزشی می‌تواند در جهت اطلاع رسانی اخبار ورزشی ایجاد شود و یا طرفداران یك تیم ورزشی خاص می‌توانند از سایت به نفع تیم خود بهره ببرند. همچنین سایت های ورزشی به علت بازدید بالایی كه دارند در امر تبلیغات بسیار موثرند، به گونه ای كه برخی از سایت ها یا شركت ها مبلغی را به سایت های ورزشی پرداخت می کنند تا تبلیغاتشان در سایت ورزشی قرار گرفته شود.

دوستداران ورزش، استادان و مربیان ورزشی که برای رشته ورزشی خود سالیان زیادی زحمت کشیده اند می توانند با داشتن یک وب سایت شخصی و ورزشی، خود را کامل تر، راحت تر و بهتر به طرفدارانشان معرفی نمایند. شما می توانید بخش های مورد نیازتان را در اختیار ما قرار داده و هدف خود را از داشتن سایت مشخص كرده تا ما سایت ورزشی مورد نظرتان را طبق علایق و سلایق شما طراحی كنیم.

سایت های ورزشی می توانند بخش هایی مانند:‌ اعلام نتایج بازی ها، تحلیل ورزشی، نظرسنجی درباره تیم مورد نظر، معرفی تعدادی از بازیكنان معروف هر تیم یا رشته ی ورزشی، خبرهایی در ارتباط با ورزشكاران و بسیاری بخش های جذاب دیگر داشته باشند به طوری كه بازدیدكننده ی سایت را برای مدتی مجذوب سایت كنند.

از جمله خدماتی هم که می توان در سایت های ورزشی ایجاد کرد می توان به امکاناتی همچون فروش بلیط مسابقات، رزرو زمین برای مسابقات، زمان برگزاری مسابقات و … اشاره کرد.

یک نکته بسیار مهم در طراحی سایت ورزشی این است که تصاویر در سایت ورزشی به عنوان اولین چیزی است که بازدید کننده را به خود جذب می کنند، بنابراین در یک سایت ورزشی سرعت لود شدن و روان بودن صفحات سایت بسیار حائز اهمیت است. از این رو  شرکت سایت نگار تمامی این موارد را در نظر گرفته و با رعایت تمامی اصول و استانداردهای طراحی روز دنیا، بهترین گزینه ها را برای سایت مورد نظر شما پیشنهاد می دهد.

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان