با گسترده و فراگیر شدن استفاده از اینترنت افراد تقریبا قبل از هرکاری در اینترنت به جستجو و مقایسه می پردازند امر پزشکی و سلامت نیز از این قاعده مثتثنی نبوده و امروزه وجود یک سایت پزشکی برای پزشکان به یکی از ملزومات تبدیل شده است.

روزانه میلیون ها نفر در موتور جستجوی گوگل به دنبال یافتن پزشک مناسب و مورد نظر خود و اطلاعاتی برای بیماری خود یا اطرافیانشان می گردند و در نهایت به وب سایت مورد نظر رسیده و از اطلاعات آن استفاده می نمایند و اگر از وب سایت پزشکی مورد نظر هم خوششان بیاید هر روز به آن سر زده و حتی آن وب سایت را به دیگران نیز معرفی می نمایند.

بنابراین یکی از صنف هایی که برای معرفی خود و ارائه‌ی خدمات بهتر، نیازمند طراحی سایت اینترنتی به صورت اختصاصی دارند صنف پزشکان، مراکزی مانند بیمارستان ها، درمانگاه ها، فروشندگان تجهیزات پزشکی، کلینیک های دندان پزشکی، فیزیوتراپی، کلینیک روانپزشکی، کلینیک های پوست، زیبایی، خدمات لیزر و ... می باشد. طراحی سایت اختصاصی می‌تواند تاثیر زیادی در روند کاری و میزان کسب درآمد و شناخته شدن این اصناف خواهد داشت.

معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات و کتاب های خود، ثبت اخبار پزشکی و ... مهمترین مسائلی هستند که شما پزشکان می‌توانید با طراحی سایت مختص حرفه ی پزشکی از آن بهره مند گردید.

در این میان طراحی و گرافیک (ظاهر) سایت نیز باید به گونه ای باشد که جذابیت لازم را برای جذب کاربران داشته باشد و ماندن در سایت توسط کاربر به هیچ وجه خسته کننده و کسل کننده نباشد تا کاربران بتوانند از مطالب سایت استفاده لازم را ببرند.

و اکنون مجموعه طراحی سایت پرسینا با داشتن تجربه بسیار در این زمینه می تواند وبسایت های مورد نظر شما را به صورت ریسپانسیو (واکنش گرا) و طبق آخرین استانداردهای طراحی روز دنیا طراحی و پیاده سازی نماید.

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان