امروزه افزایش بیش از اندازه کاربران اینترنتی برای مطالعه و اطلاع از اخبار مهم از جمله خبرهای ورزشی، اقتصادی، سیاسی، هنری و... موجب شده تا وب سایت های خبری و اطلاع رسانی از جمله پربازدیدترین وب سایت های اینترنتی شناخته شوند.

داشتن یک وب سایت خبری به این منزله است که شما بدون داشتن محدودیتی در مکان و زمان، خبرهای خود را در فضای اینترنت منتشر نمایید و در صورتی که سایت شما طراحی مناسبی داشته باشد و محتوای مفیدی تولید کند، مخاطب قابل توجهی را به خود جذب نموده و مطمئناً پذیرفتن آگهی و تبلیغات سایر وب سایت ها می تواند منبع مالی جدیدی را برای شما به وجود آورد. اکنون با توجه به اهمیت این موضوع، روزنامه‌ها، مجلات، خبرگزاری‌های سراسری و محلی و افراد عادی می‌توانند با داشتن یک سایت خبری حرفه ای پا را فراتر از حیطه ی کاری خود بگذارند..

پر واضح است کاربرانی که از موبایل و تبلت‌ها برای دستیابی به اطلاعات استفاده می‌کنند در حال افزایش است، بنابراین یکی از قابلیت‌های مهمی که حتما باید در سایت خبری پیاده سازی شود، طراحی ریسپانسیو می باشد.

طراحی Responsive (واکنش گرا) به این معنیست که صفحات سایت‌های خبری متناسب با دستگاه‌های مختلف (موبایل، تلفن‌های هوشمند، تبلت و...) و به صورت استاندارد نمایش داده شود و مطالب وب سایت خبری شما را با چیدمان صحیح و زیبا در اختیار کاربران قرار دهد.

یک سایت اینترنتی با بهترین مطالب و بهترین گرافیک در صورتی که بازدید کننده ای نداشته باشد فاقد ارزش خواهد بود، سایت های خبری که توسط سایت نگار طراحی می شوند به طور کامل برای موتورهای جستجو بهینه سازی می شوند که این امر در دسترسی کاربران به سایت شما از طریق موتورهای جستجو اهمیت بسزایی دارد.

ما برای شما سه پیشنهاد ویژه نیز داریم :

  • پنل SMS رایگان
  • ثبت دامنه رایگان
  • هاستینگ رایگان
جستجوگر هوشمند اخبار خبرخون