خبرخون یک جستجوگر هوشمند خبری است که در بهار سال 1391 به صورت اختصاصی و سفارشی توسط سایت نگار طراحی گردید. خبرخون بصورت خودکار روزانه هزاران خبر را از وب سایت های خبرگزاری های معتبر جمع آوری نموده و آنها را پردازش و طبقه بندی می نماید.
طبقه بندی اخبار با استفاده از الگوریتم های پیشرفته صورت می گیرد و افزون بر این خبرهایی با ماهیت و محتوای مرتبط نیز بصورت هوشمند با یکدیگر ارتباط داده شده و برای کاربران نمایش داده خواهد شد.

سایت خبرخون به کاربران خود کمک می کند تا به جای مراجعه به وب سایت های متعدد خبری، اخبار همه خبرگزاری ها را با صرف زمان و انرژی کمتر و به صورت یکجا و دسته بندی شده مشاهده و مطالعه نمایند. خبرخون به صورت هوشمند اخبار مهم و داغ را از میان انبوه خبرهای روز انتخاب می نماید، و آنها را دسته بندی می نماید. هیچ یک از اخبار منتشره توسط خبرخون ایجاد نمی شود بلکه متن خبر منتشر شده توسط خبرگزاری های معتبر و مجاز به فعالیت در ایران، بدون هیچگونه تغییر و تحریفی و با رعایت کامل امانت داری توسط ربات هوشمند خبرخون در سایت ثبت شده و برای کاربران نمایش داده می شود.

خبرخون با احترام به قانون کپی رایت و در جهت حفظ حقوق خبرگزاری ها، نام  منبع خبر و لینک خبر در سایت منبع را در کنار هریک از اخبار ثبت شده به کاربران نمایش می دهد و کاربران می توانند با کلیک روی لینک خبر، آن را در سایت منبع نیز مشاهده نمایند.

AspNet طراحی سایت با
Bootstrap طراحی سایت با
HTML5 طراحی سایت با
JS طراحی سایت با
CSS3 طراحی سایت با
MSQL طراحی سایت با
JQuery طراحی سایت با

طراحی سایت موسسه آموزش آزاد سروش دانایی

طراحی سایت وب سایت دانش آموختگان تهران

طراحی سایت ملیکا ربیعی

طراحی سایت کانون تبلیغاتی گیو گروپ

طراحی سایت آجیل مانی

طراحی سایت رستوران دمشق

نمونه کارهای طراحی سایت خبری نمونه کارهای طراحی سایت اختصاصی و سفارشی نمونه کارهای طراحی سایت مجله اینترنتی نمونه کارهای طراحی سایت خدماتی